Cześć,

Miło nam, że zajrzałes tutaj. Opowiemy trochę o sobie i o naszym sklepie.

Sklep internetowy "Pan Hodowca" był stworzony w 2020 roku przez młode malżeństwo. Mimo że nasza firma jest nowa, nie oznacza to, że brakuje nam doświadczenia, gdyż jesteśmy częścią rodzinnego biznesu działającego na rynku od 1994 roku. Wiemy, jakie produkty są najlepsze i czego oczekują hodowcy zwierząt gospodarczych oraz miłośniki zwierząt towarzyszących. Tę wiedzę wykorzystaliśmy dla stworzenia tego sklepu internetowego. 

W naszym sklepie chcieliśmy skupić się na trzech głownych zasadach - powinno być tanio, szybko i jakościowo. Staramy się zaoferować najniższe ceny na Internecie oraz zapewnić szeroki asortyment tak, byście mogli zrobić wygodne zakupy w jednym sklepie. 

Wiemy, że głównym problemem zakupów online jest to, że trzeba czekać na przesyłkę... Ale nie w naszym sklepie! Jeżeli zrobisz zakupy u nas przed 11:00 to wyślemy zamówienie w tym samym dniu, by dnia kolejnego zamówienie trafiło do Ciebie.

Nagradzamy naszych klientów dlatego działają u nas dwa programy zniżkowe - kupon rabatowy o wartości 10%, który uzyskasz po rejestracji oraz stała zniżka dla klientów, którzy wydadzą w naszym sklepie na zakupy łącznie 1000 zł. Dodatkowo można zakupić produkty o obniżonej cenie przedstawione w zakładkach Promocje i Krótkie daty.

W planach mamy poszerzanie asortymentu, oferowanie darmowej dostawy oraz zapewnienie najlepszych cen na rynku. By otrzymywać wszystkie informacje o nowościach i nowych programach zniżkowych warto jest zapisać się do naszego newslettera. 

No i chyba tyle.....
Chociaż jeszcze jedno.

Życzymy udanych i przyjemnych zakupów! 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie