Dolmilk MDS 2 mleko dla cieląt z siemieniem 10 kg

113,00Cena za 1 kg: 11,3 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Pełnoporcjowy preparat mlekozastępczy dla cieląt od 2-3 tygodnia do końca 6 tygodnia życia w systemie odchowu tradycyjnego. Jest to mleko na bazie Dolmilk MD 2 z dodatkiem siemienia lnianego.

Właściwości:

Dolmilk MDS 2 to preparat dla cieląt zawierający bardzo dobrze trawiący się tłuszcz, produkowany w najnowocześniejszej technologii suszenia rozpyłowego i mikrootoczkowania, pozwalający na pełne wykorzystanie wartości energetycznej, bez ryzyka występowania biegunek pokarmowych. Optymalna zawartość białka i aminokwasów egzogennych zapewnia duże przyrosty masy ciała i dobre wykorzystanie mleka. Staranny dobór składników mineralnych: makro- i mikroelementów, a także odpowiednio dobrany skład witaminowy, umożliwiają optymalny wzrost cielęcia, ze szczególnym uwzględnieniem układu kostnego. Obecność witaminy C, probiotyku oraz kwasów organicznych wzmacnia układ odporności i zmniejsza częstotliwość biegunek. Wyjątkowy skład dodatku smakowo-zapachowego powoduje, że preparat jest bardzo chętnie przyjmowany przez cielęta.

Przygotowanie pójła:

rozpuszczać w wodzie w temp. 45-50 st.C, temp. karmienia 38-42 st.C,

mieszać przez 3 minuty w proporcji: 100-125g DOLMILK + 1 l wody

Pełnoporcjowy preparat mlekozastępczy dla cieląt od 4 tygodnia do końca 6-7 tygodnia życia z siemieniem lnianym.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług strona panhodowca.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii zgodnie z zasadami naszej Polityki Prywatności.

Zamknij