Dolmix BM Lactan 20 kg Dolfos Bydło Mleczne

142,00Cena za 1 kg: 7,1 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mineralna mieszanka pasz uzupełniających dla krów mlecznych będących w okresie laktacji. Opakowanie zawiera 20 kg produktu. 

Właściwości:
Bardzo wysoka zawartość witamin typu A, B12, B4 (cholina) oraz H (biotyna) sprawia, że pasza idealnie nadaje się dla krów typowo mlecznych. Witaminy te wspomagają również kończyny, pomagają na problemy rozrodcze oraz somatyczne. 

Duże ilości pasz treściwych, niski NDF oraz obniżone pH żwacza ograniczają syntezę biotyny. Dlatego więc jej dodatek w Dolmix BM Lactan poprawia wchłanianie aminokwasów w jelitach oraz wbudowywanie ich do białek. Jedną z najważniejszych funkcji biotyny jest wzmacnianie komórek rogu racicowego, sprawiając że kopyta stają się mocniejsze. Czuwa również nad poziomem tkanki tłuszczowej. Dodatek siarki w mieszance poprawia kondycję skóry, a co za tym idzie sierści bydła. 

Instrukcja stosowania:
Podawać od 100g/szt. dziennie.

Data ważności:
Mieszanka jest zdatna do podawania przez minimum 2 miesiące od daty zakupu, zazwyczaj dłużej. Maksymalny termin przydatności to 6 miesięcy od oytrzymania zamówienia. 

Kupione z tym produktem

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług strona panhodowca.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii zgodnie z zasadami naszej Polityki Prywatności.

Zamknij