Dolmix BM p+ 20 kg Dolfos Bydło Mleczne

129,00Cena za 1 kg: 6,45 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mineralna mieszanka pasz uzupełniających dla krów mlecznych wysokowydajnych będących w okresie laktacji. Opakowanie zawiera 20 kg produktu. 

Właściwości:
Mieszanka paszowa Dolmix BM p+ jest mieszanką uzupełniającą, zawierającą kompleks witamin w formie chronionej oraz mikro i makroelementów występujących również w postaci organicznej. Jej podstawą są również bardzo ważne w hodowli bydła substancje buforujące, a także drożdże paszowe. Pasza wzbogacona jest atrakcyjnymi dla bydła dodatkami smakowymi i zapachowymi. 

Podawanie niniejszej mieszanki jest konieczne w trakcie całego procesu laktacji. 

Paszę wzbogacono o wysoką zawartość witamin A oraz E, dodano witaminy występujące w grupie B, a także kwas pantotenowy. Posiada substancje buforujące. 

Idealny jako mieszanka dla bydła o wysokiej wydajności. W związku z wysoką zawartością siarki poleca się ją jako dodatek do diety, w której stosuje się niebiałkowe związki azotowe. 

Instrukcja stosowania:
Podawać od 100g/szt. dziennie. 
Dawkowanie powinno być dostosowane do potencjału genetycznego bydła, diety oraz warunków utrzymania. 

Data ważności:
Mieszanka jest zdatna do podawania przez minimum 2 miesiące od daty zakupu, zazwyczaj dłużej. Maksymalny termin przydatności to 6 miesięcy od otrzymania zamówienia. 

 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług strona panhodowca.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii zgodnie z zasadami naszej Polityki Prywatności.

Zamknij