Dolmix BM p 20 kg Dolfos Bydło Mleczne

114,00Cena za 1 kg: 5,7 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mineralna mieszanka pasz uzupełniających dla krów mlecznych wysokowydajnych będących w okresie laktacji. Opakowanie zawiera 20 kg produktu. 

Właściwości:
Mieszanka paszowa Dolmix BM p+ jest mieszanką uzupełniającą, zawierającą kompleks witamin w formie chronionej oraz mikro i makroelementów występujących również w postaci organicznej. Jej podstawą są również bardzo ważne w hodowli bydła substancje buforujące, a także drożdże paszowe. Pasza wzbogacona jest atrakcyjnymi dla bydła dodatkami smakowymi i zapachowymi. 

Podawanie niniejszej mieszanki jest konieczne w trakcie całego procesu laktacji. 

Dolmix BM p jest paszą w pełni zaspokajającą potrzeby krów wysokowydajnościowych, o dużym potencjale produkcyjnym. Zapewnia wyważony balans składników pokarmowych oraz witamin, przekładając się na zdrowie i wydajność krów. By uzyskać optymalne efekty, należy dobrze dopasować stosowane pasze - ich rodzaj oraz podawaną ilość i sposób ich podawania do istniejących warunków środowiskowych i fazy laktacji.

Instrukcja stosowania:
Podawać od 100g /szt. dziennie.

Data ważności:
Mieszanka jest zdatna do podawania przez minimum 2 miesiące od daty zakupu, zazwyczaj dłużej. Maksymalny termin przydatności to 6 miesięcy od otrzymania zamówienia. 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług strona panhodowca.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii zgodnie z zasadami naszej Polityki Prywatności.

Zamknij