Pasza dla koni RICE BRAN Forte Otręby ryżowe 20 kg

113,20Cena za 1 kg: 5,66 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Otręby ryżowe granulowane bez GMO, bilansowane z dodatkiem ekstrudowanego siemienia lnianego, suszu z marchwi oraz ekstraktów z ziół

Opakowanie: 20 kg
Producent: Unipasz
Postać: Granulat 

Właściwości: 

Produkt naturalny o wysokiej zawartości tłuszczu, bogaty w witaminę A, E, selen oraz witaminy z grupy B - B1, B3, źródło gamma-oryzanolu, mikro i makro-elementów oraz cennych składników odżywczych. Otręby ryżowe to dodatek do pasz, który proponujemy łączyć z naszymi mieszankami paszowymi uzupełniającymi dla koni. 

Produkt jest lekkostrawny, łatwo przyswajalny, charakteryzujący się dużą smakowitością, poddany procesom technologicznym gwarantującym najwyższą jakość. Przeznaczony dla koni sportowych, hodowlanych, koni w rehabilitacji. Rekomendowany także dla koni mających problemy z przyrostem wagi oraz dla koni starszych, szybciej tracących masę mięśniową. Otręby ryżowe granulowane RICE BRAN dostępne w formie granulatu wielkości 4 mm mogą być podawane na sucho, jak i na mokro.

Skład:

otręby ryżowe, ekstrudowane siemię lniane, susz z lucerny, jęczmień, susz z marchwi, fosforan jednowapniowy, węglan wapniowo-magnezowy, węglan wapnia, ekstrakty z ziół.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług strona panhodowca.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii zgodnie z zasadami naszej Polityki Prywatności.

Zamknij