Ryż biały długoziarnisty 25 kg dla zwierząt, psów

119,00Cena za 1 kg: 4,76 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ryż biały, idealny dla zwierząt, na przykład psów. Worek zawiera 25 kg produktu. 

Właściwości:

Ryż biały jest produktem odpowiednim nie tylko dla ludzi, ale również zwierząt. Przez swoją lekkostrawność reguluje pracę jelit, a dzięki zawartość błonnika powoduje uczucie sytości, takie jak po zjedzeniu makaronu albo kaszy. Wspiera układ trawienny psa, jest bogatym źródłem składników odżywczych. Zawiera także żelazo, wapń, witaminę D i ryboflawiny.

Czy psy mogą jeść ryż?
Oczywiście. Pies, tak jak człowiek, do prawidłowego, zdrowego rozwoju potrzebuje nie tylko mięsa, ale również pokarmów roślinnych. Należy zapewnić mu dostęp do warzyw i niektórych owoców, by miał możliwość zgromadzenia wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki nim psy nie chorują, ich skóra jest zdrowa, a sierść jest błyszcząca i miękka. 

Jakość podawanego psu ryżu jest niezwykle ważna. Nie może to być ryż odpadowy, będący czymś co nie nadaje się już do spożycia przez człowieka. Wiele tanich karm z zawartością ryżu bazuje właśnie na ziarnach niskiej jakości. Dlatego więc najzdrowszy dla psa jest samodzielnie skomponowany posiłek z ryżem, który zawiera witaminy i mikro i makroelementy ważne dla diety pupila. 

 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług strona panhodowca.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii zgodnie z zasadami naszej Polityki Prywatności.

Zamknij