Witaminy dla bydła Dolmix BM 20 kg Dolfos

99,00Cena za 1 kg: 4,95 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mineralna mieszanka pasz uzupełniających dla krów mlecznych będących w okresie laktacji. Opakowanie zawiera 20 kg produktu. 

Właściwości:
Pasza przeznaczona dla krów o średniej wydajności mlecznej, z mniejszym potencjałem genetycznym. Zawiera wszystkie niezbędne mikroelementy oraz witaminy dla utrzymania ich zbalansowanej diety, nawet w przypadku sezonowości żywienia. Zapewnia prawidłowy rozwój oraz produkcję mleka, jej odpowiednie stosowanie ogranicza w znaczny sposób możliwość powstawania niedoborów i chorób. 
 
Przeznaczona głównie dla potrzeb stad chowanych w sposób tradycyjny. 

Instrukcja stosowania:
Podawać w zależności od wydajności mlecznej od 80-120g/szt. dziennie.
Ilość podawanej mieszanki może zostać zwiększona w słusznych przypadkach, takich jak zdiagnozowane niedobory witamin, uboga dieta czy szczególnie zwiększona wydajność mleczna.

Data ważności:
Mieszanka jest zdatna do podawania przez minimum 2 miesiące od daty zakupu, zazwyczaj dłużej. Maksymalny termin przydatności to 6 miesięcy od otrzymania zamówienia. 

 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług strona panhodowca.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii zgodnie z zasadami naszej Polityki Prywatności.

Zamknij