Dolmix Diatofos na piórojady, ptaszyńce 1kg Dolfos

Dolmix Diatofos na piórojady, ptaszyńce 1kg Dolfos
15,80Cena za 1 kg: 15,8 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mieszanka paszowa uzupełniajaca mineralna. Źródło krzemu oraz wsparcie w zwalczaniu pasożytów. 

Producent: Dolfos
Opakowanie: 1 kg

Właściwości: 

DiatoFos jest preparatem, zawierającym starannie dobrane naturalne składniki. Dodany do karmy, pomaga organizmowi pozbyć się toksyn.

Głównym składnikiem preparatu jest ziemia okrzemkowa – źródło naturalnego, przyswajalnego krzemu, który pozytywnie wpływa na stan skóry, piór, sierści, kopyt, racic. Diatomit to także znany środek wspomagający zwalczanie pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych (m.in. ptaszyńce, piórojady, pchły). W bezpieczny dla środowiska sposób eliminuje jaja i larwy much oraz innych owadów.

Stosowany do paszy przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu higieny w paszociągach.
Dodatek substancji resorbujących wilgoć i amoniak umożliwia stworzenie zdrowego środowiska dla bytowania zwierząt.

Instrukcja stosowania:
  • Stosowanie zewnętrzne: zaleca się stosowanie preparatu po każdym sprzątaniu, poprzez rozprowadzenie go cienką warstwą w budynku – około 50g/m2 powierzchni. Mieszankę można stosować do suchej kąpieli, bezpośrednio na skórę, pióra zwierząt jak i posypać ściółkę. Po zmieszaniu z wodą można malować pomieszczenia.
  • Podawanie do paszy (drób, bydło, trzoda chlewna, konie, owce, kozy, zwierzęta futerkowe): około 2 kg mieszanki na 100 kg paszy (2%).

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług strona panhodowca.pl korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii zgodnie z zasadami naszej Polityki Prywatności.

Zamknij